Autostad Haasrode

Neringenweg 46, 3001 Heverlee

plan je route

Tel: +32 16 40 02 67

info@autostadhaasrode.be

Toonzaal

Maandag t.e.m. Vrijdag 09u00 - 12u00 12u00 - 18u30
Zaterdag 09u00 - 12u00 12u00 - 17u00

Werkplaats

Maandag t.e.m. Donderdag 08u00 - 12u00 12u45 - 17u15
Vrijdag 08u00 - 12u00 12u45 - 15u45

Receptie aanwezig van maandag tot vrijdag van 7u30 tot 18u30

Fiat Alfa Romeo Jeep Abarth Dodge Citroën Lancia

Het Fiat team

Management

Els
Els  De Wilder Dealer Operator Autostad Haasrode +32 16 38 69 40 els.de.wilder@autostadgroep.be
Yann
Yann  Van Hoecke Used Car Manager +32 16 30 82 71 yann@autostadgroep.be

Verkoop

Lars
Lars  Winnen Junior Sales Advisor Fiat +32 16 30 82 86 lars.winnen@autostadgroep.be
Timothy
Timothy  Vermaelen Sales Advisor Fiat & Abarth +32 16 38 69 48 timothy.vermaelen@autostadgroep.be

Receptie

Koen
Koen  Van Herck Service Advisor - Autostad Haasrode +32 16 38 74 01 koen.vanherck@autostadgroep.be

Carrosserie

Steve
Steve  Hendrickx Carrosserie Autostad Haasrode +32 16 38 74 00 steve.hendrickx@autostadgroep.be

Administratie

Tomas
Tomas  Tanghe Sales Support Fiat - Alfa Romeo - Jeep - Abarth +32 16 38 69 49 tomas.tanghe@autostadgroep.be